پویا شهریار

توسعه دهنده وب سایت

توسعه دهنده اپ آندروید

متخصص وردپرس پارسی

طراح گرافیک وب و انواع GUI

پویا شهریار

توسعه دهنده وب سایت

توسعه دهنده اپ آندروید

متخصص وردپرس پارسی

طراح گرافیک وب و انواع GUI

نوشته های بلاگ

چرا وردپرس بهترین است؟

۲۵ آبان ۱۳۹۷ وردپرس
چرا وردپرس بهترین است؟

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای متن باز (CMS) است که توسط حدود ۷۵ میلیون وب سایت استفاده می شود.

نصب و توسعه و به روزرسانی وردپرس رایگان است . هزاران افزونه و قالب ، یک رابط کاربری منعطف و ساده از این سیستم ساخته است ، که هزینه های توسعه و زمان استقرار را کاهش می دهد.

فروشگاه وردپرس آفتاب دارای قالب و افزونه حرفه ای و پرفروش برای وب سایت های با کیفیت بالا با استفاده از وردپرس است. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا انتخاب مشتریان بزرگ وردپرس است:

۱٫ محبوب ترین CMS سیستم مدیریت محتوا در جهان

وردپرس بزرگترین سهم بازار CMS را برای خود حفظ کرده است و در حال حاضر بیش از یک چهارم وب سایت ها از وردپرس استفاده میکنند. در نتیجه، بسیاری از کاربران در حال حاضر با CMS وردپرس آشنا هستند، و نیاز به آموزش کارکنان کمتری در هنگام ایجاد یک سایت جدید دارند.

۲٫ منبع باز است و دارای تعداد زیادی افزونه است

بیش از ۵۰،۰۰۰ افزونه وردپرس (اغلب رایگان) وجود دارد، مانند نمایش اسلاید، فرم تماس، بهینه سازی جستجوگرها سئو و غیره

برای الهام گرفتن، ۱۲  افزونه وردپرس و پلاگین وردپرس که مشتریان ما دوست دارند، بررسی کنید. بسیاری از افزونه های رایگان امکانات بی نظیری ارائه میکنند که میتوانید با خرید نسخه اصل و تجاری آنها از فروشگاه وردپرس آفتاب ، بی نیاز از هرگونه کدنویسی شوید. حتی برای این افزونه میتوانیم به شما لایسنس نیز بفروشیم. برای اینکه دریابید تفاوت تهیه لایسنس افزونه با خرید افزونه وردپرس بدون لایسنس چیست اینجا کلیک کنید.

۳٫ شخصی سازی بالا برای انعطاف پذیری فوق العاده

وردپرس محبوب است زیرا مطابق با خواسته های بسیاری از کاربران با چارچوبی انعطاف پذیر است که به طراحان و توسعه دهندگان اجازه می دهد تا پوسته ها و برنامه های کاربردی را ایجاد کنند و تغییر دهند.

برچسب ها: